TİKTOK NEDİR?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance,[4][5] tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.

Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.

Kısa sürede ülkemizde ve Dünya genelinde popülerliği artan TikTok uygulamasında artık şifrenizi paylaşmadan sadece linkinizi yapıştırarak gönderim sağlayabilirsiniz. Hemen göndermeye başlamak için aşağıdaki butonu kullanarak reklamları geçin ve kullanmaya başlayın.

Not: Mobilden aldığınız link geçersizdir. Gizli hesaplara gönderim yapılmaz. Hesabınızı gizliden çıkarıp tarayıcınız üzerinden www.tiktok.com/@kullaniciadiniz? şeklinde girerek oradan linkinizi almanız gerekmektedir.